Novinky

Mária je ambasádorkou EVA VÔŇA ROKA 2017 30.08.2017

Mária Čírová je novou tvárou a ambasádorkou súťaže EVA VÔŇA ROKA 2017. Zapoj sa do 16. ročníka prestížnej súťaže EVA vôňa roka! Testuj aktuálne nasadené vône v parfumériách po celom Slovensku. Označ jednu dámsku a jednu pánsku vôňu, ktoré sa ti najviac páčia, vyplň svoje údaje v súťažnom formulári a odošli.


Mesačne žrebujeme až 70 výhercov parfumov! Viac info na oficiálnej stránke https://eva.cas.sk/eva-vona-roka/

Unikát je 5. najpredávanejší na iTunes 29.07.2016

Singel Unikát je po krátkom čase od uvedenia do predaja na iTunes na 5. priečke v TOP 100 najpredávanejších skladieb.

Chýbaš v talianskej produkcii 29.06.2016

Máriinu skladbu Chýbaš sa rozhodol prerobiť do talianskej verzie neapolský spevák Gianluca Capozzi. Od dnes si môžete vypočuť ako znie Mária v taliančine:)


Celá skladba sa produkovala aj nahrávala v Taliansku, iba Mária svoj part nahrala na Slovensku. K tejto netradičnej verzii Chýbaš vznikol aj klip, ktorý nájdete na oficálnom youtube channel Marie Čírovej.
Nová kolekcia tričiek UNIKÁT 29.06.2016

Mária predstavila novú kolekciu tričiek UNIKÁT, ktorú si už môžete objednávať na našom e-shope.


Tričká sú v dámskej, pánskej aj detskej verzii a rôznych farebných kombináciách.
Slovenka roka 2016 06.06.2016

Mária si aj tento rok pripravila pre divákov galavečera Slovenka roka špeciálnu lahôdku. Na záver programu predviedla svoj aktuálny hit Unikát vo verzii so zborom The Hope Gospel Singers.

Táto úprava bola zaranžovaná iba pre tento večer a nikde inde zatial neodznela. Program bol vysielaný naživo v nedeľu 5.6.2016 na Jednotke z priestorov historickej budovy SND v Bratislave.