Novinky

Mária je ambasádorkou EVA VÔŇA ROKA 2017 30.08.2017

Mária Čírová je novou tvárou a ambasádorkou súťaže EVA VÔŇA ROKA 2017. Zapoj sa do 16. ročníka prestížnej súťaže EVA vôňa roka! Testuj aktuálne nasadené vône v parfumériách po celom Slovensku. Označ jednu dámsku a jednu pánsku vôňu, ktoré sa ti najviac páčia, vyplň svoje údaje v súťažnom formulári a odošli.


Mesačne žrebujeme až 70 výhercov parfumov! Viac info na oficiálnej stránke https://eva.cas.sk/eva-vona-roka/

Nový album už čoskoro! #2017 30.08.2017

Mária vydáva nový album s názvom #2017. Na pultoch by sa mal objaviť už v októbri. Dlho očakávaný album bude obsahovať známe hity ako Unikát, Chýbaš, Kto vie alebo duet s českou kapelou O5 a Radeček Vloupám se. Tieto skladby sú síce už nejaký čas známe, ale ešte neboli vydané na žiadnom nosiči. Okrem nich sa na albume bude nachádzať ďalších 7 úplne nových skladieb, ktoré vznikli tento rok.Poďla Máriinych slov bude album veľmi osobný a rovnako výnimočný ako je pre ňu tento rok. Preto názov #2017. Mária má za sebou veľmi tvorivé obdobie a to sa odrazilo na nových skladbách a novom koncertnom programe. Uvedenie nového CD bude sprevádzané akustickým turné, ktoré začne už 8.10.2017 koncertom vo Zvolene. Na koncertoch si budete môcť vypočuť nové skladby v unikátnych aranžmánoch so sláčikovým kvartetom a ako prví si budete môcť aj zakúpiť nový album.

Unikát je 5. najpredávanejší na iTunes 29.07.2016

Singel Unikát je po krátkom čase od uvedenia do predaja na iTunes na 5. priečke v TOP 100 najpredávanejších skladieb.

Chýbaš v talianskej produkcii 29.06.2016

Máriinu skladbu Chýbaš sa rozhodol prerobiť do talianskej verzie neapolský spevák Gianluca Capozzi. Od dnes si môžete vypočuť ako znie Mária v taliančine:)


Celá skladba sa produkovala aj nahrávala v Taliansku, iba Mária svoj part nahrala na Slovensku. K tejto netradičnej verzii Chýbaš vznikol aj klip, ktorý nájdete na oficálnom youtube channel Marie Čírovej.
Nová kolekcia tričiek UNIKÁT 29.06.2016

Mária predstavila novú kolekciu tričiek UNIKÁT, ktorú si už môžete objednávať na našom e-shope.


Tričká sú v dámskej, pánskej aj detskej verzii a rôznych farebných kombináciách.