Novinky

Unikát je 5. najpredávanejší na iTunes 29.07.2016

Singel Unikát je po krátkom čase od uvedenia do predaja na iTunes na 5. priečke v TOP 100 najpredávanejších skladieb.

Chýbaš v talianskej produkcii 29.06.2016

Máriinu skladbu Chýbaš sa rozhodol prerobiť do talianskej verzie neapolský spevák Gianluca Capozzi. Od dnes si môžete vypočuť ako znie Mária v taliančine:)


Celá skladba sa produkovala aj nahrávala v Taliansku, iba Mária svoj part nahrala na Slovensku. K tejto netradičnej verzii Chýbaš vznikol aj klip, ktorý nájdete na oficálnom youtube channel Marie Čírovej.
Nová kolekcia tričiek UNIKÁT 29.06.2016

Mária predstavila novú kolekciu tričiek UNIKÁT, ktorú si už môžete objednávať na našom e-shope.


Tričká sú v dámskej, pánskej aj detskej verzii a rôznych farebných kombináciách.
Slovenka roka 2016 06.06.2016

Mária si aj tento rok pripravila pre divákov galavečera Slovenka roka špeciálnu lahôdku. Na záver programu predviedla svoj aktuálny hit Unikát vo verzii so zborom The Hope Gospel Singers.

Táto úprava bola zaranžovaná iba pre tento večer a nikde inde zatial neodznela. Program bol vysielaný naživo v nedeľu 5.6.2016 na Jednotke z priestorov historickej budovy SND v Bratislave.

UNIKÁT - nový singel 08.04.2016

Mária predstavila svoju najnovšiu skladbu s názvom Unikát.


„Odkaz Unikátu je veľmi jasný a priamy, každý si tam však môže nájsť svoje. Ja to vidím tak, že my ľudia často bojujeme s prijatím seba samého. V prvom rade by sme si mali vážiť vlastné ja, nevidieť zakaždým len svoje nedostatky. Či už sú fyzické, duchovné, akékoľvek," objasňuje Mária posolstvo, ktoré chce prostredníctvom svojej novej piesne odovzdať fanúšikom. „Pochopiť svoju odlišnosť a zobrať ju ako originál, ako vzácny unikát. Tým, že sme dostali slobodnú vôľu, máme možnosť si vybrať, máme milióny ciest k výberu. Unikát je však o zachovaní si svojej tváre, nech ste kdekoľvek a v akejkoľvek situácii."

Aktuálny jarný singel Mária tvorila v spolupráci s dvoma talentovanými pánmi. „Úžasné na tejto skladbe je, že vznikla veľmi spontánne a úprimne. Hudbu vytvorili gitarista Samuel Kovács s hudobník a spevákom Mišom Bielym, ktorý zároveň napísal text, s ktorým sa úplne stotožňujem. S oboma chlapcami sa mi spolupracovalo veľmi dobre, sú to talentovaní muzikanti."