Novinky

Nové CD už v predaji 14.10.2019

Mária pre vás pripravila nový album, ktorý si budete môcť kúpiť už začiatkom novembra vo všetkých dobrých predajniach s hudbou. Tento piaty štúdiový album je už druhýkrát na Máriinu obľúbenú tému - Vianoce. S názvom Moje Vianoce je tak pokračovaním úspešného a obľúbeného albumu Vianočný album z roku 2015.


Znova sa môžete tešiť na unikátne spracovanie krásnych slovenských kolied a najznámejších zahraničných vianočných hitov. Nájdete tu ale aj dve nové autorské vianočné skladby.


Skladby z albumu si môžete vypočuť naživo na tohtoročnom Vianočnom turné.


Vianočné turné 2019 13.10.2019

Slovenská speváčka, klaviristka a skladateľka Mária Čírová pokračuje vo svojej najkrajšej tradícii a aj tento rok pripravila pre svojich fanúšikov Vianočné turné 2019. Obľúbené vianočné koncerty sú neopakovateľnou zmesou hovoreného slova a hudby so špičkovými muzikantami.

Tento rok budú koncerty výnimočné tým, že sú spojené s uvedením nového vianočného albumu Márie Čírovej. Album prinesie opäť kombináciu tradičných slovenských kolied v unikátnych hudobných úpravách, autorských vianočných skladieb a najkrajších zahraničných tradicionálov. Obsah tohto albumu výrazne obohatí aj program tohtoročných koncertov.

Na koncertoch sa okrem Márie môžete tešiť na Máriinu skvelú kapelu, sláčikové kvarteto a vokalistky.


Mária je moderátorkou THE VOICE 01.03.2019

Mária sa stala moderátorkou najväčšej hudobnej show The Voice Česko Slovensko. Show sa vysiela v obidvoch krajinách na TV Nova a TV Markíza.Výročný koncert 3One & 1Only 11.11.2018

Mária Čírová na galakoncerte 3One &1Only oslávi už 24. novembra spoločne so svojimi fanúšikmi 10 rokov na hudobnej scén a zároveň aj svoje 30. narodeniny. Máriu bude počas slávnostného večera sprevádzať jej kapela, sláčikový orchester a tiež spevácky zbor, cimbalovka i vokalisti. Dohromady sa na pódiu prestrieda až 40 účinkujúcich.Koncert bude rozdelený do troch tematických častí, ktoré fanúšikov chronologicky prevedú celou Máriinou speváckou kariérou. Každá tematická časť sa bude venovať inej fáze môjho života a kariéry," vysvetľuje Mária.„Začneme ľudovou hudbou, potom sa presunieme ku gospelu a napokon sa dostaneme k popovej ére." Hosťami úvodnej sekvencie koncertu bude ľudové zoskupenie Fidlikanti. Počas druhej časti koncertu zaznejú najznámejšie a najobľúbenejšie gospelové skladby a záverečná popová sekvencia večera prinesie Máriine najúspešnejšie piesne a najväčšie hity.


Fanúšikovia sa môžu tešiť nielen na nezabudnuteľný hudobný, ale aj vizuálny zážitok. Mária sa totiž počas večera predstaví nielen v troch hudobných polohách ale tiež v troch rôznych stylingoch od rôznych slovenských návrhárov. „O šaty k úvodnej - ľudovej časti koncertu sa postará Jaroslava Wurl Kocanová. Ostatné mená si zatiaľ nechávam ako prekvapenie..." dodáva Mária.


Vizuál na tento koncert bol nafotený so šperkami Mikuš Diamonds.


Vianočné turné 2018 11.11.2018

Mária aj tento rok poteší svojich fanúšikov neopakovateľnou atmosférou na jej už tradičných Vianočných koncertoch. Tento rok sa môžete na naladiť na najkrajšie sviatky roka v týchto mestách:


2.12.2018 BATIZOVCE, Kultúrny dom, 18:00, lístky v sieti Ticketportal

3.12.2018 BARDEJOVSKÉ KÚPELE, Kino Žriedlo, 18:00, lístky v sieti Ticketportal

4.12.2018 KOŠICE, Spoločenský pavilon, 18:00, lístky v sieti Ticketportal

9.12.2018 DOLNÝ KUBÍN, Divadelná sála MsKS, 19:00, lístky na mieste

15.12.2018 TRNAVA, Kostol Sv. Jakuba, 20:00, lístky v sieti Ticketportal

18.12.2018 NITRA, Zlatý Kľúčik, 20:00, lístky cez recepciu hotela Zlatý Kľúčik
TEŠÍME SA NA VÁS!!!!!